top of page

ממליצים

״היא אפשרה לי להפסיק להשתמש במדרסים, והביאה אותי להליכה בלי המדרסים ללא כאב!״

" חזרתי ארצה אחרי שהות של הרבה שנים בארה״ב. לא הצלחתי שם למצוא מי שבקיא בפלדנקרייז. שמחתי מאוד להכיר את לֹיאת והלימוד אצלה שינה לטובה הרבה דברים בחיי. אחד מהחשובים  ביותר  שקרו, זה שהיא אפשרה לי להפסיק להשתמש במדרסים, והביאה אותי להליכה בלי המדרסים ללא כאב! כתוצאה מהלימוד אצל ליאת, אני מרגישה שאני לומדת לגור בתוך הגוף אתו נולדתי , בבריאות ובקבלה  של ה״מומים״, בלי שהם מפריעים לחיי היום יום".

רני צדוביץ'

"ליאת היא מורת הפלדנקרייז הנפלאה והמעמיקה ביותר שאני הכרתי.״

"ליאת היא מורת הפלדנקרייז הנפלאה והמעמיקה ביותר שאני הכרתי.

בדרך רכה, ממוקדת, שקטה וללא מאמץ, ליאת תנחה אתכם  להזיז ולחבר  את סך כל חלקי וחלקיקי גופכם, במודעות ובדרכי חשיבה ופעולה שאינן אוטומטיות, והן  גם  מפתיעות ! 

 המודעות החדשה תגיע לכל תא ותא בגוף, ותביא איתה  בריאות, שמחה  וחיוך...ככה טוב לי!"

סמדר אליאסף

״ממליצים על ליאת בחום לכל מי שרוצה לתת לעצמו מתנה!״

"בשנתיים וחצי האחרונות, אחרי משבר גב קשה גילינו את הפלדנקרייז, אבל הגילוי המשמעותי יותר הייתה ליאת. פעם בחיים (אם בכלל) נתקלים באינטליגנציה תנועתית משולבת באינטליגנציה רגשית ברמה כזו. מספיק לה מבט קצר בעיני הרנטגן כדי לדעת ולהבין איפה בדיוק מתחילה אצלך תגובת השרשרת שמובילה לכל מכאוב. הפרשנות המיוחדת של ליאת לפלדנקרייז הופכת כל שיעור לחוויה יוצאת דופן והתחושה היא של לימוד שפה חדשה.

ממליצים על ליאת בחום לכל מי שרוצה לתת לעצמו מתנה!״

גיא ויעל צ׳רני.

״אזהרה- מי שמנסה פעם אחת, בדרך כלל מתמכר״

"ליאת מדברת עם התלמידים שלה בשפת התנועה. היא רואה דרך הגוף ובדרכה החייכנית והרגועה, ליאת מסייעת להגיע לתנועתיות ללא גבולות, להכיר את המכונה שהיא הגוף שלנו וכל פעם ,מזוויות חדשות ומפתיעות.

אזהרה- מי שמנסה פעם אחת,

בדרך כלל מתמכר"

מאיה לגרבאום

"בעלת ידע עשיר ביותר ובעיקר בן אדם רגיש ביותר ואמפטי״

"ממליצה מאד על ליאת, מורה מעולה לשיטת פלדנקרייז,  מקצועית ביותר מנוסה מאד, בעלת ידע עשיר ביותר ובעיקר בן אדם רגיש ביותר ואמפטי . בעלת הבנה מעולה של הגוף והנפש ובזכותה חל שיפור משמעותי במודעות שלי לגוף , שיניתי הרגלי תנועה וכך התגברתי על מכאובים שליוו אותי  שנים רבות. אני לומדת אצלה כבר 5 שנים ומרגישה שיפור מתמיד הן בגוף והן בנפש. ממליצה עליה בכל לב"

לאה גוריון

״שיעוריך היו מדויקים, משמחים ומועילים לגוף ולנפש.״

"הגעתי לשיעורי הפילאטיס שלך לפני כשמונה שנים בתקופה של כאבי כתפיים וצוואר . כבר אחרי כמה שיעורים, הכאבים חלפו ואני נשאבתי לשיעוריך שהיו מדויקים, משמחים ומועילים לגוף ולנפש. בהמשך נחשפתי לידע הגדול שלך בנושא שלד, שרירים ,נשימה, מוח והקשרים ביניהם. 

בזמנים של כאב נעזרתי בך בטיפולים פרטניים,  שהסתיימו בכל פעם בהקלה גדולה ובהתרוממות רוח. מרגיע לדעת שאם יכאב בעתיד, אוכל להיעזר בך!

אחרי כמה שנים של תרגולי פילאטיס עברתי להתעמל אצלך בפלדנקרייז, ומאז אני בעולם חדש ומופלא של תנועה ואיזון.  

ממליצה עליך בחום ואהבה !!"

מ.ל.

״ליאת מפגינה מקצועיות רבה, ידע מעמיק, חקירה וחיפוש אינסופי״

"מזה מספר שנים אני משתתפת בשיעורי פלדנקרייז בקבוצה  בהדרכת ליאת , שיעורים פרטניים , וכשנתיים בשעורי פלדאנס - פורמט  הבא לחקור את תנועת הגוף על ידי שילוב של פלדנקרייז וריקוד.

ליאת מפגינה מקצועיות רבה, ידע מעמיק, חקירה וחיפוש אינסופי ".

אביבה דגן

"מורה בעלת ידע רב, בתחום התנועה והפיזיולוגיה של הגוף והנפש. מקצועית!!!!!״

"מורה בעלת ידע רב, בתחום התנועה והפיזיולוגיה של הגוף והנפש. מקצועית!!!!!"

איילה מיטווך

״ליאת מקצועית, מסורה ומעל הכל אישיות מקסימה״

"טופלתי אצל ליאת בעקבות מחלה קשה ותופעות לוואי. ליאת מקצועית מסורה ומעל הכול אישיות מקסימה. ממליץ בחום ובאהבה❤️"

משה גוריון

״המלאך הצהוב שלי

עם  יכולת נתינה רחבה ונדיבה״

"פגשתי את ליאת,  המלאך הצהוב שלי

עם  יכולת נתינה רחבה ונדיבה, שנשענת על הבנה עמוקה של מסתרי הגוף וצרכיו"

י.ג.

"ליאת היא המלאך השומר שלי״

"ליאת היא המלאך השומר שלי, אני סוחב עימי פציעה קשה כבר שנים, פציעה שמשפיעה עלי  (פיזית ומנטלית), תודות לליאת אני הולך לגשת למבחן חגורה שחורה באומנויות לחימה, משהו שעד לא מזמן היה נראה כמו חלום רחוק. אני ללא ספק יכול לומר שאני אדם חדש בזכותה."

גיא טאובין

״ליאת הצליחה להוציא אותי ממצבי כאבי גב קשים״

"אני מטופלת אצל ליאת מזה עשור, הן בשיעורים פרטניים והן בשיעורים קבוצתיים. ליאת הצליחה להוציא אותי ממצבי כאבי גב קשים, והכל במקצועיות רבה, בהקשבה ובנעימות."

דפני דגן

"פניתי בייאושי גם לליאת. וראה,  איזה פלא, כעבור שלושה חודשים לא היה דורבן.״

"ההכרות שלי עם ליאת החלה לפני למעלה מ-6 שנים בשעורי פילאטיס שנבדלו משעורי פילאטיס רגילים,  בכך ששילבו בהם נושאים מתורתו של משה פלדנקרייז.  לכן, גם כינינו אותם שיעורי ״ליאתיס״ ונהנינו בהם מאד. אלא שאני רציתי לספר את מה שליאת עשתה עבורי אישית. 

לאחר שבמשך שנה וחצי סבלתי כאבי תופת מדורבן ברגל, שאף אחד מהמומחים שטיפלו בי, לא הצליח לרפא אותי (האמינו לי שלא היה אחד שפסחתי עליו). פניתי בייאושי גם לליאת. וראה,  איזה פלא, כעבור 3 חודשים לא היה דורבן. מאז, המשכתי להגיע אליה לשעורים פרטניים שגרמו לשינוי מהותי בגופי: ביציבה, בעמידה ובאופן ההליכה שלי. חשוב להדגיש שאני אדם מבוגר  ואף פעם לא האמנתי שניתן לעשות שינויים כלשהם בגוף האדם בגיל כזה. אך עם עובדות אי אפשר להתווכח. 

ועל כך, תודתי העמוקה לליאת ולמשה פלדנקרייז ממציא השיטה."

bottom of page